Тур вихідного дня до Миколаївського зоопарку.

27 травня відбувся тур вихідного дня для працівників та їх дітей адміністрації морського порту «Южний» у Миколаївському зоопарку, який був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Діти та їх батьки також мали змогу побувати на день народженні крокодила Васі, якому виповнилося 70 років, побачити невеличкий святковий концерт та прийняти участь у конкурсах.

Тур вихідного дня до Почаєвської Лаври.

2-5 червня відбувся тур вихідного дня до Почаєвської Лаври.

З 2 по 5 червня відбувся тур вихідного дня для працівників адміністрації морського порту «Южний».

Працівники відвідали святі місця, мали змогу насолодитися мальовничими видами Закарпаття. В програму увійшло відвідування також Збаржського замку та Вишнивецького палацу.

Тур вихідного дня до м. Вилкове.

3-5 червня відбувся тур вихідного дня до м. Вилкове для працівників адміністрації морського порту «Южний».

Працівники адміністрації мали змогу відвідати морський вокзал – Свято-Миколаївська церкву – Різдвяну церкву – Білгородський канал – краєзнавчий музей – картинну галерею. Також побували на водній екскурсії на катері в дельту р. Дунай.

Тур вихідного дня до м. Таврійськ.

10-11 червня відбувся тур вихідного дня по р. Дніпро біля м. Нова Каховка та м. Таврійськ, для працівників адміністрації морського порту «Южний» та їх членів родини.

В програму тура біли включені прогулянка по р. Дніпро, відпочинок в яхт-клубі, відвідування центру міста Нова Каховка та парку розваг.