В адміністрації морського порту «Южний» пройшли протипожежні тренування з гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Мета проведення тренувань — підвищення володіння практичними навичками працівників адміністрації з питань, пов’язаних з пожежною безпекою. У тренуваннях взяли участь 74 працівники.

Під час тренування працівникам провели лекцію з основ горіння та його припинення, проінформували про правила користування вогнегасниками, відпрацювали практичні прийоми з гасіння палаючої рідини вуглекислотними та порошковими вогнегасниками, а також провели подачу пожежного ствола від пожежного кран-комплекту (пожежного гідранта).

«Результати тренувань показали професійний рівень підготовки особового складу. Вивчено технічні особливості гасіння умовної пожежі. Дані необхідні рекомендації щодо практичного виконання поставлених завдань», – підвів підсумки тренувань начальник відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації морського порту «Южний» В’ячеслав Кононенко.