У морському порту «Южний» пройшли командно-штабні навчання з відпрацювання алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій на об’єктах адміністрації.

Цього разу працівники служби морської безпеки відпрацьовували дії при виявленні підозрілого предмету, схожого на вибуховий пристрій. За умовами навчань,  макет вибухового пристрою був розміщений на одному з поверхів адміністративної будівлі. Працівник відділу господарського забезпечення, який виявив підозрілий предмет, негайно сповістив про це начальника зміни загону загальної охорони СМБ.

Згідно затвердженого сценарію навчань, особовий склад СМБ впевнено та злагоджено відпрацював порядок доповіді керівництву, оперативність оповіщення правоохоронних органів і чергових служб безпеки суб’єктів господарювання морського порту «Южний», очеплення небезпечної зони силами співробітників поліції охорони та працівниками загону загальної охорони.

Поставлені учбові цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута.

За результатами проведених навчань, керівним складом СМБ проведено аналіз дій підлеглих та вказано на шляхи їх вдосконалення.