Напередодні святкування четвертої річниці з дня заснування адміністрації морського порту «Южний», в адміністрації оновили Дошку пошани. Захід пройшов 12 червня.

Вже на звичному всім місці, на стенді біля 601/1 корпусу адміністрації порту, з’явилися нові імена і досягнення.

В урочистій обстановці начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков вручив посвідчення про занесення на Дошку пошани заслуженим портовикам. Стенд, як і раніше, містить в собі три розділи:

«Легендарні особистості морського порту «Южний», «Кращі працівники адміністрації морського порту «Южний», «Кращі підрозділи адміністрації морського порту «Южний».

«Легендарні особистості морського порту «Южний»:

Федір Гетманець, Микола Жошко, Віктор Юроніс, Юрій Омельченко, Іван Давидов, Василь Островський, Валентина Кушнір, Едгар Геєк , Геннадій Савельєв, Анатолій Марценюк.

«Кращі працівники адміністрації морського порту «Южний»:

Анатолій Шабатура, Ірина Мартинюк, Валентина Фартова, Анатолій Шелудько, Сергій Главацький, Раїса Довженко, Таїсія Белятинська, Олена Михальченко, Микола Габрівський, Сергій Захаров, Ігор Трофимчук, Сергій Гуцол, Євген Серьогін , Валентин Болдирєв, Олена Нечитайло.

Також тут представлені два кращих підрозділи адміністрації порту: Портовий флот та Автогосподарство.

«Нові імена на Дошці пошани – це не тільки визнання заслуг, це визнання важливості і необхідності вашої праці для роботи адміністрації порту «Южний». Всіх вас об’єднує любов до своєї справи і великий внесок в розвиток нашого порту і морської галузі в цілому», – зазначив керівник адміністрації морського порту «Южний».

Нагадаємо, інформаційний стенд традиційно оновлюють раз на рік.