У День захисту дітей, в адміністрації морського порту «Южний» підбили підсумки дитячого конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей». Всього на конкурс надійшло 25 робіт від 23 учасників. Це діти працівників адміністрації порту віком  від 7 до 14 років.

Мета конкурсу — привернути увагу до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на виробництві у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, виявити, відібрати та підтримати таланти, зазначили організатори.

За рішенням журі місця розподілилися наступним чином:

У віковій категорії від 7 до 10 років перше місце посіла Каріна Літовенко, друге – Юлія Овчарова. Третьою стала Марія Калабіна.

Серед учасників віком від 11 до 14 років найкращою журі обрало Ольгу Овчарову, Друге місце присудили  Юліанні Козак. Бронзовим призером став Максим Степанцов.

Приз  глядацьких симпатій дістався Максиму Великохатько,  а за художню майстерність відмітили Софію Харкавенко.

Призерів та учасників конкурсу дитячого малюнку нагородили грамотами та призами. 

Нагадаємо, 24 травня в адміністрації морського порту «Южний» за підтримки профспілкового комітету було відкрито тематичну виставку конкурсних робіт дитячих малюнків. Конкурсні роботи були виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт в різних сферах виробництва.

Виставка проходила в музеї історії порту «Южний» в Санаторії-профілакторії  «Портовик».