Минулого тижня працівники відділу пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної роботи та цивільного захисту спільно з працівниками  служби енергозабезпечення адміністрації морського порту «Южний» провели перевірку протипожежного водопостачання. До перевірки було залучено 39 Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

Мета перевірки – підвищення протипожежної стійкості об’єктів адміністрації порту, а також оперативне реагування у разі виникнення пожежі в літній пожежонебезпечний період.

Під час заходу було перевірено пожежні гідранти, встановлені на водопровідній мережі уздовж причальної лінії та на території Санаторію-профілакторію «Портовик». При проведенні перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання була проконтрольована наявність та стан під’їздів до пожежних гідрантів, а також наявність та стан покажчика і відповідність координат, наведених на ньому, дійсному розміщенню на водопровідній мережі та випробування пожежних гідрантів на водовіддачу.

За результатами перірки, протипожежне водопостачання в адміністрації морського порту «Южний» відповідає основним протипожежним вимогам, які передбачають необхідність надходження нормативних обсягів води під певним напором протягом розрахункового часу для гасіння пожеж.