Сьогодні, 29 травня в адміністрації морського порту «Южний» пройшла ознайомча екскурсія для учнів віком 12-14 років Києво-Печерського ліцею «Лідер».

Під час зустрічі юні гості ознайомилися з історією порту, сучасним рівнем технічного оснащення та умовами роботи на підприємстві. Пізніше учні відвідали ДП МТП Южний, де на власні очі побачили, як працює один з найбільших транспортних вузлів України.

– Діти дивувалися масштабам виробничої діяльності морського порту «Южний»  і різноманітності робочих та інженерних спеціальностей, затребуваних в порту. Можливо, пройде зовсім небагато часу і колишні ліцеїсти прийдуть в порт вже не на екскурсію, а почнуть тут свою трудову діяльність, – зазначив голова профспілкового комітету адміністрації морського порту «Южний» Олексій Гладушевський.

Після знайомства з усіма виробничими об’єктами, ліцеїсти вирушили до Музею історії порту «Южний». Експозиція музею повністю розкрила всю багатогранність діяльності порту. На завершення зустрічі діти взяли участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг». Всі учні отримали пам’ятні сувеніри.