У травні 2017 року представники Служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» провели аудиторську перевірку функціонування системи управління безпекою представництва буксирної компанії ТОВ «Вел Шіппінг» та плавзасобів, які знаходяться під її керуванням.

Перевірка проходила на виконання вимог наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження Положення про систему управління безпеки судноплавства на морському і річковому транспорті»; ст. 12, 15 Закону України «Про морські порти України», з метою підготовки до майбутнього аудиту морегосподарського комплексу представниками ІМО.

Під час аудиту було перевірено ефективність функціонування системи управління безпекою судноплавства суден підприємства.
У ході аудиторської перевірки був проведений спільний «День безпеки», в рамках якого пройшло тренувальне заняття з координації дій, сил і засобів підприємств при виникненні аварійної ситуації – рятування людини, яка потрапила за борт на акваторії порту.

До участі у тренуванні були залучені плавзасоби ТОВ «Вел Шіппінг» та адміністрації морського порту «Южний». Злагоджені дії плавскладу, диспетчерських служб, під керівництвом КНС порту, показали їх готовність до оперативного реагування на будь які надзвичайні ситуації.