За результатами відкритого тендеру в системі державних закупівель ProZorro, на реалізацію проекту «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи)», Адміністрація морських портів України (АМПУ) готова підписати другий контракт з компанією China Harbour Engineering company Ltd. як переможцем торгів.

Китайська компанія подала всі необхідні документи з дотриманням всіх вимог Закону «Про державні закупівлі», що служить підставою для укладення угод. Інформація про це опублікована в системі державних закупівель ProZorro 10 травня 2017 року. Згідно з тендерною пропозицією, обраному системою, підрядник проведе днопоглиблення на підхідному каналі порту і у глибоководних причалів ДП «МТП «Южний» за 586 млн гривень.

«Сьогодні ми знаходимося на завершальному етапі одного з наймасштабніших портових тендерів. Ми пройшли непростий, але абсолютно прозорий шлях, і в результаті маємо кращі пропозиції за ціною і якістю за двома проектами. У документальній частині обидва проекти повністю відповідають вимогам законодавства, тому вже в найближчі дні ми очікуємо публічного підписання контрактів з переможцем конкурсу»,— сказав Райвіс Вецкаганс, керівник АМПУ.

Нагадаємо, 28 квітня 2017 року АМПУ повідомила про готовність підписати договір з компанією China Harbour Engineering company Ltd. про проведення робіт з днопоглиблення в районі трьох причалів — № 23, 24 і 25 морського порту «Южний» (проект «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту «Южний»).