У квітні 2017 року представники служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» провели аудиторську перевірку функціонування системи управління безпекою ТОВ «Термінал Стівідорінг і К».

Перевірка проходила на виконання вимог наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження Положення про систему управління безпеки судноплавства на морському і річковому транспорті»; ст. 12, 15 Закону України «Про морські порти України», з метою підготовки до майбутнього аудиту морегосподарського комплексу представниками ІМО.

Під час аудиту було перевірено ефективність функціонування системи управління безпекою підприємства.
У ході аудиторської перевірки був проведений спільний «День безпеки», в рамках якого пройшло тренувальне заняття з координації дій, сил і засобів підприємств при виникненні аварійної ситуації – пожежа на причалах під час навантаження танкеру.

До ліквідації умовної аварії були залучені сили та засоби берегового складу і фахівців ТОВ «Термінал Стівідорінг і К» та спеціалізованих плавзасобів адміністрації морського порту «Южний». Злагоджені дії працівників підприємств, диспетчерських служб, під керівництвом КНС порту, показали їх готовність до оперативного реагування на ліквідацію аварії.