В адміністрації морського порту «Южний» підбили підсумки Тижня охорони праці, проведеного на підприємстві з 23 по 28 квітня у рамках святкування Всесвітнього Дня охорони праці. Девіз 2017 року – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Для успішної підготовки і організації проведення заходів було створено організаційний комітет, члени якого контролювали і допомагали у організації.

У рамках проведення заходів до Всесвітнього Дня охорони праці були оформлені тематичні стенди. В підрозділах, службах та відділах адміністрації порту перевірили робочі місця на відповідність їх вимогам безпеки праці. Також були організовані та проведені консультаційні бесіди з питань підвищення рівня культури в даній  галузі.

В внаслідок проведення Тижня охорони праці фахівці адміністрації морського порту «Южний» у черговий раз нагадали про те, що збереження життя і здоров’я працівників, а також формування високої культури охорони праці – один із пріоритетних принципів організації роботи будь-якого підприємства.