В адміністрації морського порту «Южний» пройшла аудиторська перевірка функціонування системи управління безпекою мореплавства, у відповідності до вимог наказу від 26.12.2014р. № 282 Голови ДП «АМПУ» «Про затвердження Тимчасового положення про порядок проведення взаємних перевірок організації роботи з управління безпекою мореплавства філіями ДП «АМПУ».

Перевірка проводилася призначеної особою з СУБ (системи управління  безпекою мореплавства) адміністрації Спеціалізованого морського порту «Октябрьск».

Мета проведення перевірки – обмін досвідом і взаємодопомога у розвитку систем підприємств.

Службою безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» були підготовлені всі необхідні документи і забезпечена наявність відповідного персоналу для успішного проведення аудиту.

Під час перевірки призначені особи з СУБ обох адміністрацій обмінялися досвідом у вирішенні питань на прикладі своїх підприємств. Сторони дійшли взаємної взаєморозумінню, що, незважаючи на відмінність в умовах проведення робіт в різних портах, функціонування систем безпеки мореплавства мають багато спільних шляхів розвитку.

Представник адміністрації Спеціалізованого морського порту «Октябрьск» ознайомився з процесом проведення Днів безпеки в підрозділах адміністрації порту «Южний», спільних Днів безпеки з суб’єктами господарювання на акваторії порту, відпрацюванням умов проведення навчань і тренувань, в тому числі за програмою «сині конверти».

За результатами перевірки заповнений контрольний лист і складений звіт про проведення  аудиту.