Напередодні служба безпеки мореплавства (СМБ) адміністрації морського порту «Южний»  підбила підсумки виконаної роботи за I квартал поточного року.

З початку 2017 року фахівці СМБ організували і провели ряд тематичних навчань з використанням сил і засобів адміністрації та суб’єктів підприємництва.

Основні показники роботи наступні – пройшли навчання з запобігання та ліквідації розливу забруднюючих речовин під час льодових умов на акваторії порту, була ліквідована умовна пожежа на морському транспорті з можливим забрудненням акваторії. Проведені навчання з запобігання та ліквідації розливу забруднюючих речовин за участю портового флоту МП МНТ «Південний». Було ліквідовано умовний розлив забруднюючих речовин спільно з портовим флотом ДП «МТП «Южний». Пройшли навчання з ліквідації наслідків зіткнення суден з можливим забрудненням акваторії. Також фахівці СМБ вчилися керувати операцією з гасіння умовної пожежі на терміналі на акваторії морського порту за участю портового флоту ДП «МТП «Южний» та надання допомоги судну з неробочим двигуном спільно з черговим буксиром «Чемпіон» ТОВ «Сі Уінд».

Фахівці служби безпеки мореплавства  брали активну участь у відпрацюванні сигналу «Тривога» у різноманітних напрямках за програмою  «сині конверти».