Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, в адміністрації морського порту «Южний» пройшов плановий захід під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

У нараді взяли участь організаційний комітет з проведення Тижня охорони праці, керівники структурних підрозділів, служб і відділів адміністрації порту та страховий експерт Южненського відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків і професійних захворювань Алла Шевченко.

Під час наради, її учасники розглянули звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в України в 2017 році.

Слід зазначити, що відповідно до наказу начальника адміністрації морського порту «Южний», а також  з метою підвищення культури безпеки праці на виробництві щодо привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпеки праці на виробництві у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, з 19 квітня 2017 року розпочався конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед дітей працівників адміністрації морського порту «Южний».