Переможець щорічного конкурсу екологічної реклами «Зелена хвиля-2016» в номінації «Поезія» Микола Пасейлюк відтепер має збірник власних віршів. Завдяки рішенню конкурсної комісії і за підтримки адміністрації морського порту «Южний», молодіжної організації та профспілкового комітету, авторська книжка школяра вийшла друком 100 примірників.

21 квітня книга потрапила до рук автора. Також екземпляри збірника можна знайти в навчальних закладах міста Южне.

Організатори «Зеленої хвилі» і надалі сподіваються підтримувати здібних, талановитих та активних учасників конкурсу!

Із досьє Миколи Пасейлюка:

Педагоги характеризують школяра, як активну, артистичну, чуйну, питливу, всебічно розвинену дитину. З раннього віку Миколка захоплювався співом та шахами. З 2012 року через хворобу опорно-рухової системи був обмежений у пересуванні і навчався в домашніх умовах. Досягти певного прогресу у покращенні здоров’я допомогли спеціалісти відкритого у місті дитячого реабілітаційного центру «Дар». Навчається грі на гітарі у дитячій школі мистецтв, бере активну участь у театральних виставах, різноманітних творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Завдяки педагогам «Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Южне» Микола проявив поетичні здібності. Крім того, хлопчик любить співати, залучається до суспільного життя школи та міста. Мріє стати професійним програмістом. Микола Пасейлюк і зараз продовжує відвідувати реабілітаційний центр «Дар», який сприяє подальшому гармонійному розвитку хлопчика та відіграє важливу роль у його житті. Ілюстрації для збірника «Промінець» виконали дітки  вихованці КСЗ «Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Южне».

 А ми тим часом нагадуємо, що цьогорічний конкурс екологічної реклами «Зелена хвиля» розпочався 11 квітня. Роботи конкурсантів будуть прийматися викладачами до 14 жовтня.

Умови конкурсу:

Конкурс нараховує 6 номінацій –  «Про природу тільки красиво» ( вік учасників від 10 до 18 років), «Екологія наглядно» (вік учасників від 6 до 15 років), «Екологія своїми руками» (вік учасників від 6 до 15 років), «Екологічне фото» (вік учасників від 10 до 18 років), «Короткий кадр» (вік учасників від 15 до 18 років), «Зіркові хвилі талантів» (вік учасників від 6 до 15 років та викладачі).

Переможцями конкурсу екологічного виховання «Зелена хвиля» визначаються учасники в кожній номінації у вікових категоріях:

6-15 років, 10-18 років, 15-18 років.

Призові місця:

1,2,3 місце, визначаються в наступному порядку.

За перше місце:

– грошова винагорода;
– цінні подарунки;
– почесна грамота.

За друге місце:

– цінні подарунки;
– почесна грамота.

За третє місце:

– цінні подарунки;
– почесна грамота.

Керівники (викладачі) вихованці яких посядуть перші місця, будуть нагороджуватись грошовою винагородою та ціннім подарунком.