Адміністрацією морського порту «Южний» оголошено 74 процедури закупівлі з запланованих у плані на 2017 рік, з них:

  • відкритих торгів, в тому числі із публікацією англійською мовою – 56 процедури,
  • переговорних процедур, в тому числі за нагальною потребою – 18 процедури.

Адміністрація морського порту «Южний» за планом 2017 року проводить відкриті торги на закупівлю товарів, робіт та послуг, кількість з оголошених процедур складає:

  • на закупівлю товарів – 21 процедура;
  • на надання послуг – 48 процедур;
  • на виконання робіт – 5 процедур;

Кількість учасників, які подали свої пропозиції по призначеним процедурам (відкриті торги та переговорні) – 53 учасника.

Очікувана вартість оголошених закупівель по плану 2017 року складає – 242,71 млн. грн. з ПДВ, з них:

  • по відкритим торгам – 220,97 млн. грн. з ПДВ;
  • по переговорним процедурам – 21,74 млн. грн. з ПДВ.

Кількість завершених закупівель по плану 2017 року, за результатами, яких були укладені договори – 21, з них по відкритим торгам – 6, по переговорним процедурам – 15.

Економія у грошовому вираженні за результатам завершених торгів складає – 6,8% від загальної очікуваної вартості закупівель.

До того ж в 2016 році адміністрацією морського порту «Южний» на «Прозорро» були оголошені відкриті торги на закупівлю робіт:

  • будівництво об`єкту «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Южний» (будівельно-монтажні роботи)
  • будівництво об’єкту: «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний» в м. Южне Одеської області (Перша черга будівництва. Перший пусковий комплекс) (будівельно-монтажні роботи), які ще тривають та закупівля яких має велике стратегічне значення для морського порту «Южний».

Крім того, адміністрацією морського порту «Южний» на «Прозорро» проводяться допорогові закупки, на які не розповсюджується дія Закону України «Про публічні закупівлі», з дотриманням принципів проведення публічних закупівель. В 2017 році на закупівлю товарів, робіт та послуг було оголошено 35 процедур допорогових електронних закупівель, очікувана вартість яких складає – 3,57 млн. грн. з ПДВ. За результатами завершених процедур укладено 9 договорів.