Відкриті вакансії капітана, старшого механіка та електромеханіка на багатоцільовому аварійно-рятувальному судні «Олександр Охрименко».

Гарантуємо зручний режим роботи, соціальний пакет, доставку на роботу транспортом підприємства, конкурентоспроможну заробітну плату.

Посада Кваліфікаційні вимоги
Капітан – Повна, базова або неповна вища освіта судноводійного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління;

– Відповідність стандарту компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) на право одержання диплома про посадову кваліфікацію;

– Стаж роботи за професією помічника капітана ‒ не менше 3 років або не менше 2 років, з урахуванням у тому числі 1 року за професією старшого помічника капітана.

Старший механік (судновий) – Повна, базова або неповна вища освіта судомеханічного напрямку (магістр, спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст).

– Відповідальність стандарту до компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) на право одержання диплома про посадову кваліфікацію та інших документів.

– Стаж роботи за професією механіка (суднового) ‒ не менше 2 років, з яких не менше 1 року за професією другого механіка.

Електромеханік судновий – Базова або неповна вища освіта (бакалавр або молодший спеціаліст) електромеханічного напрямку за наявності кваліфікаційного документа, отриманого відповідно до вимог Конвенції ПДНВ та національних вимог.

– Стаж роботи на суднах у складі машинної команди не менше 6 місяців.

Довідка:
Багатоцільове аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» призначене для виконання аварійно-рятувальних робіт, у тому числі буксирування аварійних суден, ліквідації пожежі на суднах та берегових об’єктів збирання нафтопродуктів з поверхні моря.

Основні характеристики судна барс «Олександр Охрименко»:
Прапор – Україна
Клас КМ-ЛП4
Валова місткість – 1695
Призначення та тип – багатоцільове судно, аварійно-рятувальне
Рік та місце побудови – 1987, Сінгапур
Район плавання – необмежений
Довжина – 54,6 м
Ширина – 14 м
Висота борта – 6 м
Осадка – 4,5 м
Потужність головних двигунів – 2600 кВт.