4 квітня  в ДП «МТП «Южний» відбулася робоча нарада в.о. директора підприємства Віталія Жуковського з начальником адміністрації морського  порту «Южний» Максимом Широковим.

Керівники обговорили питання оформлення земельних ділянок під причалами №5, №6, №7, №8, №9, №38, №39 на користь ДП «АМПУ». Як повідомив Віталій Жуковський,  переоформлення прав на земельні ділянки під причалами на стадії завершення.

За результатами зустрічі вирішено підготувати спільне звернення до Міністерства Інфраструктури України, про сприяння переоформленню земельної ділянки під причалом №17, який межує з ТОВ «ТІС».

«Завдяки тісній співпраці підприємства з адміністрацією порту ми щоденно вирішуємо цілий комплекс виробничих завдань: узгоджуємо земельні та майнові питання, обговорюємо проекти розвитку інфраструктури,  проводимо аварійно-рятувальні роботи, забезпечуємо ефективність льодової кампанії та ін. У нас є спільна мета –  розвивати підприємства та створювати привабливі умови для вантажовласників.  Разом нам вдасться її досягти», – зазначив начальник адміністрації морського порту «Южний» Максимом Широков.

Як відомо, розпорядженням Кабінету Міністрів України № 133-р від 04 березня 2013 року та наказом Міністерства інфраструктури України від 19 березня 2013 року було здійснено реорганізацію державних підприємств морського транспорту та утворено Адміністрацію морських портів України. Згідно розподільчого балансу від 13.06.2013 року та актом приймання-передавання окремі зобов’язання та повноваження з управління майном, що знаходились у компетенції ДП «МТП «ЮЖНИЙ» були передані на користь Южненської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України».