В адміністрації морського порту «Южний» пройшла планова нарада постійно-діючої комісії (ПДК) з підведення підсумків функціонування системи управління безпекою мореплавства в березні 2017 року.

Під час наради були обговорені питання щодо проведення Днів безпеки, хід проведення аудиторських перевірок на суднах портового флоту та у підрозділах адміністрації. Заслухано доповіді керівників портового флоту, служби головного енергетика і служби управління персоналом про хід виконання заходів, запланованих затвердженим начальником адміністрації Плану організаційно-технічних заходів на 2017 рік з забезпечення безпеки мореплавства в порту «Южний» і поліпшення функціонування системи управління безпекою мореплавства.

На обговорення членів постійно-діючої комісії було винесено аналіз ефективності функціонування системи безпеки мореплавства в Адміністрації морських портів України за 2016 рік, підготовлений апаратом управління ГП «АМПУ».

За результатами роботи комісії стан функціонування системи безпеки мореплавства в березні 2017 року визнано задовільним.