25 березня 2017 року на базі Санаторію-профілакторію «Портовик» в місті Южне пройшов турнір з міні-футболу серед збірних команд філій ДП «Адміністрація морських портів України».

Змагання, організаторами яких виступила ГО «Молодіжна організація морських портів України», проходили за підтримки профспілкового комітету адміністрації морського порту «Южний».
Участь у змаганнях взяли 6 команд ДП «АМПУ»:

Команди адміністрації морського порту «Южний» «Маяк» і «Фарватер», Адміністрації Одеського морського порту, Адміністрації Чорноморського морського порту, Адміністрація Білгород-Дністровського морського порту
і Адміністрації спеціалізованого морського порту «Ольвія».

Турнір, який проходив в запеклій боротьбі визначив найсильніших. Ними стали футболісти Адміністрації Чорноморського морського порту.

Срібним призером турніру стала команда адміністрації морського порту «Южний» «Фарватер», почесне третє місце посіла команда адміністрації морського порту «Южний» «Маяк».

Призери турніру були нагороджені грамотами, а переможцям вручили пам’ятний кубок та сертифікати на відвідування рафтингу.