Фахівці служби безпеки мореплавства ЮФ ДП «АМПУ» (адміністрації морського порту «Южний») проводять планові аудиторські перевірки функціонування систем управління безпекою судноплавства (далі СУБ) на судах портового флоту.

Тема перевірок у березні 2017 року: «Готовність до боротьби з пожежею». До перевірки були залучені фахівці ВПтаТБіМРтаЦЗ. Під час перевірки особливу увагу було приділено укомплектуванню суден засобами первинного пожежогасіння, термінам проведення перевірок і випробувань, знанням дій плавскладу при виникненні загоряння, відповідно до судновим «Розкладам по тривогах».

Обов’язковою умовою проведення аудиту було оголошення загальносуднової тривоги, в ході якої відпрацьовувалися практичні дії при боротьбі з пожежею на судні і надання допомоги сусіднім суднам. Так, минулого тижня відповідно до програми «Сині конверти» було проведено тренувальне навчання з надання допомоги пбк «Арктур» в гасінні пожежі, яка виникла в форпікі.

Оперативні дії команди судна, взаємодія з екіпажами плаводиниць портофлоту, під керівництвом КНС дозволило впоратися з поставленими завданнями в найкоротші терміни.

По закінченню аудиторських перевірок складено Аудит – звіти із зазначенням виявлених невідповідностей, рекомендацій щодо їх усунення в установлені терміни.