02 березня 2017 року в адміністрації морського порту «Южний» пройшли командно-штабні навчання по відпрацюванню алгоритму дій працівників служби морської безпеки і організації оповіщення та взаємодії з правоохоронними органами у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах філії, а саме виявлення на території портового засобу підозрілого предмету, схожого на вибуховий пристрій.

В ході навчань вдосконалено порядок оповіщення і взаємодії, а також перевірена готовність служби морської безпеки адміністрації морського порту «Южний» і правоохоронних органів до дій у випадку виникнення нештатних ситуацій на портових засобах МП «Южний».

За умовами навчань піший патруль у складі працівників охорони під час здійснення патрулювання біля плавпонтону на причалі №2 виявив підозрілий предмет, зовнішньо схожий на вибуховий пристрій.

Працівниками СМБ, згідно відпрацьованого алгоритму, було сповіщено про подію керівництво СМБ, змінний диспетчер філії та чергові правоохоронних органів та служб безпеки портових операторів. Спільно з працівниками поліції охорони організовано виведення всіх осіб з «небезпечної зони» та блокування доступу до неї. Відповідним підрозділом правоохоронних органів «небезпечний предмет» був умовно знешкоджений.

Поставлені учбові цілі були виконані в повному обсязі.